Pracuj i zarabiaj w AVON, zostań konsultantką i odbierz produkty o wartości 500ZŁ za 1 ZŁ każdyJak myślicie czy praca jako konsultantka w AVON dalej się opłaca? 

Zdecydowanie tak! Możliwości pracy w Avon jest bardzo wiele. Nie każdy wie, że poza sprzedażą produktów zarabiać w Avon można także z budowania własnego zespołu.

Wiele osób współpracuje z Avon sprzedając produkty, a także budując własny zespół w oparciu o atrakcyjny plan prowizyjny.                                           

Zostań konsultantką Avon i zamawiaj taniej swoje ulubione produkty Avon oraz zarabiaj ze sprzedaży do 40%. Korzystaj ze specjalnych promocji przygotowanych wyłącznie dla konsultantek i konsultantów oraz odbierz produkty wartości 500zł nawet za 1zł każdy.

Jako konsultantka Avon masz wiele możliwości współpracy. Można zaoszczędzić na zakupach,  sprzedawać produkty i dzięki sprzedaży budować swój własny zespół. Buduj własny krąg klientek i zarabiaj 

Po rejestracji otrzymasz wsparcie od zespołu AVON i pomoc, a także paczkę z katalogami.

Każdy lider Avon otrzymuje gotowe rozwiązania do pracy online.

Możesz otworzyć także własny sklep online aby rozszerzyć swoje możliwości sprzedaży produktów!


Praca w Avon daje wiele możliwości – niezależnie, która z nich będzie Cię interesowała to i tak żadna do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Jako Konsultantka czy Lider Avon jesteś w pełni niezależny/niezależna.


Zarobki konsultantki Avon

Przykładowy model zarobkowy konsultantki Avon.

Jako konsultantka Avon otrzymujesz rabat na produkty do 40%. Poniższa tabelka prezentuje podstawowe rabaty, do których masz dostęp do rejestracji. Konsultantki i konsultanci mają także dostęp do specjalnych ofert i produktów za 1zł – które jeszcze bardziej podnoszą zarobki w Avon.


Jeśli w danym katalogu Twoje zamówienie będzie wynosiło 300zł to otrzymasz na nie rabat 25%. Dzięki temu na takim zamówieniu zarobisz około 80zł. Warto jednak rozwijać sprzedaż produktów i w ten sposób realizować większe rabaty w danym katalogu. Analogicznie jeśli zrobisz zamówienie na 570zł w katalogu to Twój zarobek w Avon wyniesie 30%, czyli około 180zł. Rozwijanie sprzedaży może okazać się bardzo korzystne. Wiele osób całkowicie się z niej utrzymuje.

Tutaj możliwości zarobkowe są nieograniczone, a sama współpraca przynosi nie tylko korzyści materialne.\


                                             


Praca w Avon

Po rejestracji zostaną wysłane do Ciebie numer personalny (login) na adres email podany w formularzu oraz hasło, które przyjdzie w wiadomości SMS. Dane dochodzą najczęściej od 15 minut do 3 godzin. 

Rejestrując się jako konsultantka Avon przez Naszą stronę zyskasz opiekę i pełne wsparcie doświadczonych osób. Katalogi, materiały sprzedażowe i upominek zostaną wysłane do Ciebie w paczce na adres, który wskażesz w rejestracji.

Korzyści konsultantki Avon

Skorzystaj z korzyści bycia konsultantką i zamawiaj produkty jak chcesz i kiedy chcesz. Po rejestracji otrzymujesz rabat na produkty do 40% i dostęp do ofert 70% taniej dzięki czemu możesz zarabiać na sprzedaży na produktach Avon.
Średnie zamówienie klienta wynosi 75zł, a każda konsultantka i konsultant ma około 10 stałych klientów. Wiele osób w Avon zarabia co miesiąc kilkaset złotych z Avon, a są i tacy którzy w całości utrzymują się ze sprzedaży produktów. Możliwości sprzedażowe są tutaj nieograniczone.


Praca w AVON 


* Produkty możesz zamawiać tylko dla siebie, czerpiesz wówczas z tego same korzyści

Rejestracja w Avon jest całkowicie niezobowiązująca. Możesz się zarejestrować i nigdy nic nie zrobić.

Możesz w każdej chwili zrezygnować.

Rejestracja w Avon jest całkowicie darmowa. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów.

* Rejestracja odbywa się na stronie AVON tutaj.

Po rejestracji otrzymasz katalogi, materiały sprzedażowe i upominek – wszystko to zostanie wysłane na Twój adres pocztą.

W Avon masz 90 dni na zwrot produktów bez podawania przyczyny jeśli ich zużycie jest mniejsze niż 20%.KONWERSACJA

0 komentarze:

Prześlij komentarz