For Your Beauty Nature Drewniana szczotka do włosów z włosia dzika Rossmann

Drewniana szczotka For Your Beauty Nature nadająca włosom połysk, to kombinacja naturalnego włosia i zaokrąglonych szpilek z tworzywa sztucznego zapewniająca włosom zadbany wygląd i jedwabisty połysk. Dodatkowo skóra głowy otrzymuje komfortowy, dobroczynny masaż wspomagający jej ukrwienie. Szczotka nadaje się do wszystkich rodzajów i długości włosów.

Szczotka do włosow For Your Beauty Nature – do modelowania włosów, to kombinacja naturalnego włosia i zaokrąglonych szpilek z tworzywa sztucznego zapewniająca włosom wypielęgnowany wygląd i jedwabisty połysk. Dodatkowo skóra głowy otrzymuje komfortowy, dobroczynny masaż wspomagający jej ukrwienie.


Kupiłam ją jako zamiennik Tangle Teezer. Od wielu lat szczotka TT była moją ulubienicą bez niej nie wyobrażałam sobie czesania włosów i wszystkie inne szczotki odrzucałam. Na początku było fajnie później z czasem zaczęłam dostrzegać wady i powoli po dobrych opiniach na temat szczotek z włosia dzika rozglądałam się za nową. Tangle Teezer owszem rozczesywała moje włosy ale najwyraźniej kosztem szarpania i wyrywania włosów.


Szczotka wykonuje przyjemny masaż skóry głowy. Rączka jest poręczna i nie wyślizguje się z dłoni. Szczotka posiada ząbki z plastiku ale takiego miękkiego zakończone kulkami oraz naturalnego włosia dzika. Jest dobra do używania na co dzień, jednak nie radzi sobie z rozczesaniem mocno splątanych, mokrych włosów. Idealnie czesze, wygładza, samo czesanie jest bardzo przyjemne, włosie nie kłuje. Mam szczotkę od kilku miesięcy i nie zauważyłam żadnych oznak zniszczenia, ani nie użytkuje jej się gorzej jak na początku. Bardzo przypadła mi do gustu.


Jest dobra głównie do suchych włosów, z mokrymi włosami radzi sobie nieco gorzej.
Jest to moja jedna z lepszych szczotek, nic się z nią nie dzieje włosie jak i ząbki są odporne na zniszczenia nic się z nimi nie dzieje, bez odrzucającego zapachu.
Puszy i elektryzuje włosy, zapewne przez naturalne włosie, co zaliczam do jej minusów.
za niewielką cenę można dostać ją w Rossmannie. Jest to dobry zamiennik TANGLE TEEZER, więc warto spróbować. 


Choć na koniec dodam jeszcze, że jestem ciekawa jak radzą sobie nieco droższe szczotki posiadające również włosie naturalne, czy są tak samo dobre? a może jeszcze lepsze? 
Czekam na wasze opinie na ten temat. 


CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Miałam kiedyś TT, ale nie byłam zadowolona. Szkoda, że ta puszy włosy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak puszy włosy to na pewno nie dla mnie.

    OdpowiedzUsuń