Kampania Mary Kay Polska Całym Sercem z Kobietami + Konkurs! wygraj róże! 02.07-10.07

Mary Kay Polska rozpoczyna kampanię 
CAŁYM SERCEM Z KOBIETAMI
której celem jest promowanie zdrowych dla serca nawyków oraz podnoszenie świadomości Polek na temat objawów zawału u kobiet. Kampania Mary Kay CAŁYM SERCEM Z KOBIETAMI jest częścią ogólnoświatowej kampanii Mary Kay „Beauty that Counts” (Piękno, które się liczy). Celem realizowanej od 10 lat globalnej kampanii Mary Kay jest bowiem niesienie pomocy kobietom oraz dzieciom na całym świecie. Co roku firma opracowuje produkt, z którego dochód ze sprzedaży zasila konta wybranych fundacji działających na rzecz kobiet i dzieci na całym świecie.


Choroby serca są główną przyczyną zgonów wśród Polek. Codziennie na serce umiera około 250 kobiet w Polsce (około 20 razy więcej niż z powodu raka piersi). Co 3 z nich umiera z powodu zawału serca. Rozpoznanie zawału u kobiet następuje średnio o 30 minut później niż u mężczyzn.Zawał może być bardziej niebezpieczny dla kobiet niż dla mężczyzn, przede wszystkim ze względu na trudne do zdiagnozowania objawy jakie mu towarzyszą. Bywają na tyle kłopotliwe do rozpoznania, że kobiety oraz ich otoczenie bagatelizują symptomy, które mogą świadczyć o ataku serca.

Objawy zawału u kobiet są często niejednoznaczne, mniej specyficzne niż u mężczyzn. Często są to nieswoiste objawy mogące sugerować grypę, przeziębienie lub niestrawność. Może to być ból ramienia lub karku, promieniujący do pleców lub żuchwy. Mogą pojawić się nagłe poczucie osłabienia i duszności oraz potliwość. Symptomy są na tyle niejednoznaczne, że rozpoznanie zawału u kobiety trwa średnio o 30 minut dłużej niż w przypadku mężczyzny - mówi dr Grzegorz Religa, kardiochirurg, członek zarządu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, która jest partnerem merytorycznym kampanii.


KUPUJĄC WYPIEKANY RÓŻ DO POLICZKÓW MARY KAY® DEDYKOWANY KAMPANII, WSPIERASZ FUNDACJĘ W JEJ DZIAŁANIACH. CZĘŚĆ DOCHODU ZE SPRZEDAŻY PRODUKTU ZASILI JEJ KONTO!

Wypiekany róż do policzków Mary Kay w odcieniach:

GIVING HEART
KIND HEART


 Różowy i brzoskwiniowy róż do policzków o pojemności 7g
 cena detaliczna: 85złPrzepiękne rozświetlające róże do policzków, które dopasowują się do każdego koloru cery. 
Ładnie współgrają zarówno z podkładami sypkimi jak i kremowymi. Razem z bronzerem tworzą idealny duet przy wykończeniu makijażu. Efekty utrzymują się przez cały dzień, bez żadnych poprawek. Poręczne, kompaktowe opakowanie to 7g produktu, który jest bardzo wydajny, a forma serduszka dodaje mu uroku. Dostępny w dwóch odcieniach (fot. 1.) odcień Kind Heart, (fot. 2.) odcień Giving Heart


Specjalnie dla celów kampanii Mary Kay Polska nakręciło film, na którym można zobaczyć mamę i córkę w trakcie beztroskiej zabawy, podczas której mama zaczyna źle się czuć. Ten materiał ma zwrócić uwagę na problem chorób serca u kobiet oraz zachęcić Polki, by dowiedziały się więcej na temat objawów zawału. Filmik możecie zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy również na stronę: http://sercemzkobietami.pl/

KONKURS! Wygraj zestaw róży do policzków


Regulamin konkursu:
 1. Konkurs trwa w dniach 02.07-10.07 br. do godziny 23:59
 2. Konkurs prowadzony jest na blogu http://ankowata.blogspot.com oraz na fanpage Ankowata blog.
 3. Organizatorem konkursu jest Ankowata, autorka bloga http://ankowata.blogspot.com
 4. Fundatorem nagród jest Mary Kay Polska.
 5. Nagrodami w konkursie są 3 zestawy po dwa Wypiekane Róże od Mary Kay Polska. 
 6. W konkursie wyłonionych zostanie trzech Zwycięzców.
 7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie kreatywności i pomysłowości
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej na blogu http://ankowata.blogpsot.com pod tym wpisem oraz na fanpage Ankowata
 9. Nagrody Zostaną przesłane przez fundatora nagród do końca lipca br.
10. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu
11. Wszyscy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski i być osobami pełnoletnimi.
12. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z zasadami konkursu i spełnić jego wytyczne. 
13. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (dot. wysyłki nagrody przez Fundatora);

Zasady konkursu:
1. W ramach kampanii Całym Sercem z Kobietami pokaż, że wspierasz akcję poprzez przesłanie zdjęcia związanego z jej tematyką. Na zdjęciu powinno znaleźć się serce, mile widziane są również produkty Mary Kay. 
2. Zdjęcie prześlij na adres mailowy: ankowata@gmail.com w tytule wpisując ''Konkurs Mary Kay''.
3. Przy wyłanianiu zwycięzców będą brane pod uwagę tylko zdjęcia w formacie .jpg, które spełniają powyższe zasady konkursu. 
4. Przesyłając pracę konkursową potwierdzasz, że jesteś jej autorem i zgadzasz się na jej publikację. 
5. Wszelkie reklamacje można zgłaszać pod adresem mailowym: ankowata@gmail.com


CONVERSATION

4 komentarze:

 1. o jejku jakie one są piękne !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te róże w kształcie serca są przecudne ! Od jakiegoś czasu poluje na ładny róż do policzków i chyba wiem który sobie już kupię.

  Mam jednak pytanie.czy kosmetyki Mary Kay mozna kupić gdzieś stacjonarnie? Czy jedynie przez konsultantki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow that was unusual. I just wrote an incredibly
  long comment but after I clicked submit my comment didn't show
  up. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyway, just wanted to say
  superb blog!

  OdpowiedzUsuń