Pełna Regeneracja z RegenerumREGENERUM pełna regeneracja


Fundamentem marki Regenerum jest pełna regeneracja. Dlatego też każdy z produktów portfolio charakteryzuje się starannie skomponowanym, bogatym składem i  intensywnym działaniem dopasowanym do potrzeb określonego obszaru ciała.
Kosmetyki Regenerum, tworzone przez ekspertów na bazie naturalnych składników znanych ze swoich znakomitych właściwości, są nie tylko niezwykle skuteczne w działaniu, lecz również bezpieczne i łagodne dla skóry.
Dodatkowo, działanie składników aktywnych wspierane jest często innowacyjnym opakowaniem co sprawia, że aplikacja jest zarówno praktyczna, jak i niezwykle przyjemna.
Wszystko to sprawia, że kosmetyki marki Regenerum są w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.


Regenerum serum do twarzy

Wszystkie kobiety marzą o idealnej, dobrze nawilżonej, gładkiej i promiennej skórze, pozbawionej zmarszczek i niedoskonałości. Większość z nich spędza długie godziny przed lustrem, by osiągnąć zadowalające efekty. Piękna cera dodaje bowiem pewności siebie. Niestety skóra każdego dnia narażona jest na wpływ czynników zewnętrznych, które osłabiają jej strukturę.
Jak działa Regenerum?
Regenerum regeneracyjne serum do twarzy to innowacyjny produkt o szerokim spectrum działania, który silnie odbudowuje, nawilża i odżywia skórę, jednocześnie widocznie ją wygładzając.
 • transparentna struktura działająca jak kompres przyspiesza regenerację komórek
 • natychmiast wygładza powierzchnie cery, optycznie poprawiając jej wygląd
 • intensywnie nawilża i odżywia nawet bardzo suchą skórę
 • zmniejsza widoczność porów i linii mimicznych
 • likwiduje oznaki zmęczenia
 • wyrównuje koloryt
 • matuje skórę
 • redukuje zmarszczki
 • zwiększa napięcie i jędrność skóry
 • chroni skórę przed słońcem i fotostarzeniem (SPF 15)
Regenerum regeneracyjne serum do twarzy przeznaczone jest do każdego rodzaju cery, nawet dla cery bardzo przesuszonej i odwodnionej, wymagającej regeneracji. Może być stosowane zarówno jako kuracja, jak i do codziennej pielęgnacji zamiast kremu i/ lub jako baza pod makijaż.

Przy mojej cerze mieszanej spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i jednocześnie matuje skórę. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem, daje rewelacyjny efekt wygładzonej skóry. Jestem z tego serum zadowolona, bo dodatkowo nie podrażnia i nie przesusza mojej skóry. Posiada delikatny zapach, który czuć tylko podczas aplikacji. Jest wydajne - na całą twarz wystarczy nałożyć 2 pompki.

Regenerum serum do rzęs i brwi

Długie, grube rzęsy oraz gęste i wyraźne brwi to przepiękna oprawa oczu o której marzy każda kobieta, warto się więc o nie zatroszczyć. Podstawą pielęgnacji rzęs jest oczywiście prawidłowy demakijaż, pozostawiony na noc tusz może nie tylko podrażniać oczy, ale również spowodować łamliwość rzęs. Bardzo ważne jest również delikatne zmywanie makijażu. Najodpowiedniejszy będzie płyn micelarny, którego cząsteczki tworzą maleńkie kuliste struktury, w których wnętrzu zamykane są zanieczyszczenia. Również częste barwienie henną rzęs i brwi może skutkować osłabieniem włosków a w rezultacie ich wypadaniem. Dla wzmocnienia rzęs oraz brwi warto zastosować Regenerum regeneracyjne serum, które nie tylko pielęgnuje i regeneruje włoski, ale sprawia, że stają się dłuższe, grubsze i widocznie wzmocnione.
Jak działa Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi?
Serum składa się z dwóch specjalnie opracowanych formulacji:
 1. Serum z eyeli­ne­rem do stosowania na linię rzęs zawiera odżywcze lipooligopeptydy, które stymulując cebulki przyspieszają wzrost rzęs oraz zagęszczają i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika działa kojąco i łagodząco na delikatną i wrażliwą skórę powiek.
 2. Serum ze szczo­teczką do stosowania na całej długości rzęs i brwi posiada w swojej formule żel z aloesu, witaminę E oraz olejek rycynowy, które wnikając we włókna włosków, nawilżają je, uelastyczniają i dogłębnie wzmacniają. Obecna w składzie matrykina z prowitaminą B5 spektakularnie wydłuża rzęsy oraz zagęszcza brwi, skutecznie ograniczając ich wypadanie. Dodatkowo serum w naturalny sposób widocznie je przyciemnia
Używałam tę odżywkę już po raz drugi i za każdym razem efekty są podobne. Ogólna ich kondycja uległa wyraźnej poprawie, serum nadaje delikatne efekty, zdrowo wyglądających rzęsRzęsy są bardzo nawilżone i odżywione, łatwo poddają się podkręceniu. Włoski przestały wypadać już po kilku aplikacjach, widać wyraźniejszą kondycję rzęs. Wieczorne przeczesywanie ich również daje swoje efekty, dzięki temu nie plączą się i tusz prezentuje się znakomicie! Plus to również cena, jest dość niska w porównaniu do innych odżywek.

Regenerum serum do rąk

Przyczyna problemu
Skóra dłoni jest naj­bar­dziej nara­żona na znisz­cze­nia. Wyko­nu­jemy nimi więk­szość czyn­no­ści, dla­tego są naj­bar­dziej nara­żone na dzia­ła­nie szko­dli­wych czyn­ni­ków zewnętrz­nych (deter­genty, wiatr, mróz, słońce, suche powie­trze), które uszka­dzają war­stwę ochronną skóry dłoni. W kon­se­kwen­cji skóra dłoni staje się prze­su­szona, popę­kana i spierzch­nięta. Dodat­kowo, z wie­kiem skóra dłoni szyb­ciej traci jędr­ność i sprę­ży­stość, staje się cienka.
Jak działa Regenerum?
Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rąk inten­syw­nie rege­ne­ruje, odży­wia i pie­lę­gnuje suchą, spierzch­niętą skórę dłoni. Dzięki odpo­wied­nio dobra­nej kom­po­zy­cji skład­ni­ków aktyw­nych chroni ją przed nie­ko­rzyst­nym wpły­wem czyn­ni­ków zewnętrz­nych, nawilża i przy­wraca elastyczność.
 • inten­syw­nie regeneruje
 • nawilża i przy­wraca elastyczność
 • odży­wia i pie­lę­gnuje suchą, spierzch­niętą skórę dłoni
 • chroni skórę przed nie­ko­rzyst­nym wpły­wem czyn­ni­ków zewnętrznych
 • nie zosta­wia tłu­stej powłoki
 • pozo­sta­wia skórę jedwa­bi­ście gładką
Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rąk może być sto­so­wane
okre­sowo jako kura­cja lub przez cały rok w zależ­no­ści od indy­wi­du­al­nych potrzeb.

Dzięki Regenerum skóra dłoni stała się nawilżona i bardzo gładka. Przynosi rezultaty i szybko się wchłania co jest dla mnie ogromnym plusem. Konsystencja jest lekka, delikatna i wchłania się dość szybko zostawiając na dłoniach przyjemną i ładnie pachnącą warstewkę, która w niczym nie przeszkadza. Oczywiście dla pełnej kuracji trzeba powtarzać ten zabieg co kilka godzin. Po kilku dniach zauważalna różnica w dotyku zadbanych i miękkich dłoni. 

Regenerum serum do paznokci

5 naj­częst­szych pro­ble­mów paznokci:
 • kru­chość
 • łamli­wość
 • roz­dwa­ja­nie
 • prze­bar­wie­nia
 • suche skórki
Przy­czyna:
 • nie­do­bór witamin
 • kon­takt z wodą i środ­kami chemicznymi
 • sto­so­wa­nie kolo­ro­wych lakierów
Roz­wią­za­nie: Dzięki wyso­kiej zawar­to­ści wita­min i olej­ków Rege­ne­rum wzmac­nia, nawilża i chroni płytkę paznok­cia. Dodat­kowo wpływa na roz­ja­śnie­nia prze­bar­wień oraz pie­lę­gnuje ota­cza­jący naskórek. Rege­ne­rum roz­wią­zuje 5 naj­częst­szych pro­ble­mów paznokci jednocześnie!
 • wzmac­nia
 • uela­stycz­nia
 • zapo­biega rozdwajaniu
 • roz­ja­śnia przebarwienia
 • zmięk­cza skórki

Rege­ne­rum – pełna rege­ne­ra­cja paznokci, nawilża skórki, a do tej pory zawsze miałam z nimi problem. Wzmacnia paznokcie, co prawda bez efektu wow, ale zawsze to coś. Przy stosowaniu lakierów hybrydowych, taka odnowa paznokci dobrze im robi. Z pewnością są to zabiegi, które pomagają niż szkodzą. Olejek dość szybko się wchłania, a paznokcie wyglądają na zadbane. 

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. Bardzo ciekawe produkty, chętnie bym je wypróbowała

  OdpowiedzUsuń
 2. Swego czasu miałam ochotę na serum do paznokci. Przydatna recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam nic z regenerum, ale czytałam pochlebne opinie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ileż już się ostatnio pojawiło recenzji produktów tej marki. Czytałam jednak rozbieżne opinie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o nich wiele dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zastanawiałam się nad tym serum do brwi i rzęs, bo ma rzeczywiście konkurencyjną cenę. A teraz mam ochotę jeszcze na to serum do paznokci, bo w ostatnim czasie są raczej w opłakanym stanie.

  OdpowiedzUsuń