FOTOKSIĄŻKA PRINTU Zatrzymaj wspomnienia w twardej oprawie

Zatrzymaj wspomnienia i ciesz się najpiękniejszymi chwilami z życia z najbliższymi dzięki Fotoksiążce, Fotoalbumie lub Minibooku od Printu!

Taka fotoksiążka to nie tylko radość z samego oglądania ale i sama przyjemność z jej tworzenia krok po kroku. Przyznaję, że ciężko było mi się zdecydować na to, które zdjęcia zamieszczę w projekcie bo przecież przez całe życie uzbierało się ich tak wiele. 
Na początku warto więc pomyśleć o tematyce fotoksiążki. W moim przypadku padło na kategorię dzieci. Decyzja zapadła bardzo szybko, gdyż nasz szkrab nie ma jeszcze swojej własnej fotoksiążki, a myślę, że jest to wspaniała pamiątka na przyszłość, szczególnie, że tworzą ją dla Ciebie najbliżsi.W Printu masz największy wybór szablonów w Polsce. Każdy wykończony z dbałością o detale. Podział na 16 kategorii ułatwi Ci wybór Twojego idealnego szablonu. Jest ich tak wiele, że ciężko zdecydować się na ten idealny, choć każdy z nich jest oryginalny na swój sposób. Jednak nie ma się o co obawiać gdy zdecydujemy się już na jeden z nich gdyż przy projektowaniu możemy edytować go w dowolny sposób lub po prostu zapisać projekt roboczy i wrócić do niego za jakiś czas. 


Szablon ma za zadanie ułatwić nam wybór i zaoszczędzić czas, gdyż znajdziemy tam gotowe sentencje, cytaty, ramki czy kolorowe motywy. Możemy w nich zatrzymać min. pierwszy rok z życia dziecka (który znalazł się w mojej fotoksiążce), radosne chwile, pamiętnik z ciąży, sesja noworodkowa lub po prostu wasz wspólny rodzinny album.

Dostępne rozmiary fotoksiążek:  20x20 25x20 30x30
Oprawa TWARDA lub PŁÓTNO
Papier MATOWY lub BŁYSZCZĄCY
FOTOKSIĄŻKA printu PIERWSZY ROK ŻYCIA DZIECKA 

Pierwszy rok życia dziecka to piękny szablon dziecięcy, który ozdobi wszystkie zdjęcia z pierwszych miesięcy życia malucha. Specjalna metryczka, mnóstwo miejsca na ulubione fotografie, piękne cytaty i stonowane kolory podkreślą wyjątkowość rodzinnej fotoksiążki. Zbierzcie wspólnie pamiątkowe zdjęcia z najważniejszych chwil życia Waszego dziecka i zaprojektujcie wyjątkową fotoksiążkę!


Pełny cennik fotoksiążki dostępny jest na stronie Printu.pl 
Szablon na który się zdecydowałam dostępny jest pod adresem:

 

Podsumowując gotowy projekt fotoksiążki na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na ekranie monitora. Kolorowe i błyszczące fotografie nadają jej uroku, wszystkie zdjęcia są wyraźne, umiejscowione tak jak na projekcie bez żadnych niespodzianek. Twarda oprawa z pewnością ochroni fotoksiążkę przed uszkodzeniami. Plusem w projektowaniu fotoksiążki na stronie Printu.pl jest możliwość założenia konta, na którym mamy możliwość rozpoczęcia projektu i powrotu do niego w dowolnej chwili oraz edytowanie każdego z szablonów od podstaw. 20 stron w zupełności wystarczy aby uzupełnić je o najciekawsze fakty z życia. Najważniejsze jednak są zachowane w niej nasze najpiękniejsze wspólne chwile, których nikt nam nie odbierze :)

 
  


CONVERSATION

2 komentarze: