Baginning letnie torebki damskie

Mimo, że lato dobiega końca nie oznacza to tego, aby nasza garderoba stała się monotonna, a dodatki do niej standardowe i klasyczne. 

Baginning, to torebki, które mnie osobiście kojarzą się że słońcem, słoneczną plażą, gorącym piaskiem i spacerami wzdłuż morza przy zachodzie słońca. 

Moją uwagę z przedstawionej oferty zwróciły na siebie torebki w letnich wzorach, słomkowych strukturach i barwnych wykończeniach. 

Dział Wovenbag 

Flamingo Straw Beach Bag Summer Tote Square Handbags


Słoneczne, słomkowe torebki z motywem Flamingo. Bardzo urocze, kobiece. Dodają świetnego wykończenia letnich stylizacji. Idealne na plażę ale i na codzień. Z pewnością napełnią również swoją energią mniej słoneczne dni. 

Dział Hanging out 

Khaki Summer Handbag Colorful Pompon Beach Bag


Słoneczne, słomkowe torebki z kolorowymi pomponami. Nadają kolorowego akcentu stylizacji. Pasują do bieli, czerni ale odnajdą się również przy innych barwach. Bardzo urocze, kobiece. Dodają świetnego wykończenia letnich stylizacji. Idealne na plażę ale i na codzień. Z pewnością napełnią również swoją energią mniej słoneczne dni. 


Dział WaistBag 


Women's White Belt Bag Elephant Jewelry Chest Pack Fanny Pack Bags


Bardzo oryginalne wzory nerek zapinanych w pasie lub w talii albo po prostu zawieszanych na ramię. Przykładowy wzór przedstawia słonia w bardzo słonecznych i kolorowych barwach. Letni print dla każdej kobiety.  Tore
bka nerka jest bardzo praktyczna, wygodna do noszenia i przy okazji jest to element uzupełniający naszą garderobę. Dostępne w wariancie białym i czarnym. 

Po więcej dodatków zapraszam na stronę Baginning, gdzie znajdziecie więcej takich perełek. 

CONVERSATION

6 komentarze: