REXONA MAXIMUM PROTECTION Sport Strenght


REXONA MAXIMUM PROTECTION Sport Strenght

Kremowy antyperspirant w sztyfcie dla kobiet 45 ml
3x silniejsza ochrona przed potem*
3x dłuższa ochrona przed mokrymi plamami i brzydkim zapachem*
Innowacyjna formuła, która tworzy ochronną mikrotarczę
Redukuje problem nadmiernej potliwości
Bez białych śladów na ubraniach
Nie wymaga ponownej aplikacji w ciągu dnia


Stawiając sobie poprzeczkę wysoko, wymagasz najskuteczniejszej ochrony. Rexona Maximum Protection Sport Strenght to kremowy antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, który pomaga zredukować problem nadmiernej potliwości. Opatentowana przez Rexona technologia ochronna tworzy na powierzchni skóry pod pachami mikrotarczę, która powstrzymuje wilgoć i powstawanie brzydkich zapachów. Formuła gwarantuje 3x silniejszą ochronę przed potem w porównaniu do zwykłych antyperspirantów. Dzięki temu możesz cieszyć się uczuciem świeżości aż 3x dłużej.* Pewności siebie doda Ci również połączenie zapachów brzoskwini i moreli oraz cytrusowych zapachów cytryny i limonki. Całość została wzbogacona zapachami magnolii, frezji i kwiatu pomarańczy.


Pierwsze wrażenie? Czy wart jest swojej ceny? Otóż uważam, że tak! Bardzo dobrze radzi  sobie podczas lata, w ekstremalnych warunkach, nawet przy upałach. Mam wrażenie, że ten antyperspirant posiada w swojej konsystencji wodoodporną powłokę, która po prostu nie może wydostać się na zewnątrz. Dlatego też porównuję go z blokerem. Nie znam innych zapachów jednak ten jest ok, bardzo intensywny, mocny zapach, nie czuje się go na co dzień ale oczywiście działa. Produkt jest wydajny, używam go codziennie od 2 tygodni, plus za kremową konsystencję. Uważam, że pokonałby nie jeden antyperspirant. Choć 96h działania to hmm jednak zastanawiające, raczej nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.  Minus jeden jedyny i największy to pozostawia ślady na czarnych ubraniach! Niestety choć w porównaniu do swoich plusów to nic. Polecam przyjrzeć się mu kolejnym razem i wypróbować na własnej skórze. 

CONVERSATION

4 komentarze:

  1. Za sztyftami nie przepadam, ale najważniejsze że jest skuteczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno nie używałam żadnych kosmetyków z Rexony.

    OdpowiedzUsuń
  3. A to chyba jakaś nowość bo nie widziałam jej w sklepach? Musze przetestować choc teraz sprawdzam coś bardziej naturalnego ale nie wiem czy się ostatecznie polubimy :D

    OdpowiedzUsuń