Anatomicals W Nowym Jorku, W Londynie, W Paryżu, Rzymie I W PianieW Nowym Jorku, w Londynie, w Paryżu, Rzymie i w Pianie to idealne hasło wpisu poświęconego produktom do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy od Anatomicals. 

Wśród nowości w mojej łazience znalazły się takie produkty jak światowy żel pod prysznic oraz botaniczne maski do twarzy! 


Modnie owocowy żel pod prysznic

W Nowym Jorku, w Londynie, w Paryżu, Rzymie i w Pianie

Mua! Mua! Mua!  Świat mody jest dosyć osobliwy – jest wszechobecne krytykanctwo i obgadywanie, no i są też pretensjonalne buziaczki wysyłane w powietrze na pokazach mody. Na pewno kiedyś zastanawialiście się skąd wziął się ten zwyczaj, tak popularny wśród pięknych ludzi. Poza tym, że mogą oni stronić od uścisków, by uniknąć powstawaniu zagnieceń na ich dizajnerskich ciuchach, może jest tak, że zwyczajnie nie pachną tak dobrze, jak wyglądają? Jest na to rada. Dzięki naszemu żelowi każdy roztacza wokół siebie modny aromat świeżości. Niezależnie gdzie cię zgrabne nogi poniosą, w Rzymie czy na Krymie pław się w Pianie, kochanie. 

Już teraz czuję, że będzie to niezapomniana przygoda z niesamowitą nutą zapachową tego produktu!  
Pojemność 300ml

 

18.00 PLN 

Jeżeli nie wykorzystałam jeszcze wszystkich limitów dotyczących the best of nuty zapachowej jeżeli chodzi o żele pod prysznic to ten zaliczam jak najbardziej do najlepszych! Zapach jest przepiękny, żel o konsystencji lejącej, delikatnie się pieni, bardzo dobrze myje, oczyszcza skórę i nie wysusza. Wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikację, a sam produkt jest dość wydajny i wart swojej ceny. Żałuję jedynie, że zapach nie utrzymuje się zbyt długo, jednak do codziennego użytku nadaje się idealnie!Botaniczne maski do twarzy w płachciePozuj, pozuj, pozuj, pozuj, zoom duży wyłącznie dzięki róży

  Nawilżająca różana maseczka na twarz
  Wejdz do naszego ogrodu, kochana. To salon piękności, któremu szefuje matka natura. Niech nasza maseczka z łagodzącym ekstraktem z róży sprawi, że twoja skóra stanie się nieskazitelne i rozświetlona, bez jakichkolwiek oznak suchości, niedoskonałości i innych dolegliwości. Zbliżenie… Rozkwitłaś nam jak kwiat.
  Precz z zaskórnikami – zaleź im za skórę

   Oczyszczająca maseczka z olejkiem z drzewa herbacianego
  Nie możemy się porównywać z Rewolucją Francuską i innymi historycznymi zmianami, bo przecież hasła nieskazitelność,piękno i blask nigdy nie zastąpią wolności, równości i braterstwa. Jednak nasza maseczka z olejkiem z drzewa herbacianego na swój sposób zmienia dzieje historii doskonałości skóry. Ludzie, dołączcie do Republiki Rewitalizacji!  
19.00 PLN 

Fajne, orzeźwiające maski do twarzy, odrobinę przyjemniejsza w zapachu ta różana. Maski wypełnione po brzegi produktem nawilżającym, dobrze radzą sobie ze skórą twarzy, odprężają ją i pielęgnują. 
Produkty maja specjalne wycięcia na oczy, nos i usta. Nadmiar produktu najlepiej zmyć po domowym spa.

CONVERSATION

3 komentarze: