Recenzja Shiny box lipiec. Delia, Wise, Lavera, Lancaster, Phenome
Z racji zbliżającego się końca miesiąca dodaję pełną recenzję lipcowej paczki Shiny box, w której znalazły się firmy takie jak: Delia, Wise, Lavera, Lancaster, Phenome
Niektóre próbki szybko się skończyły, inne wciąż stoją na półce, a teraz bardziej szczegółowo opiszę każdy z nich :
1. Żel pod prysznic WISE body
Nie zawiera środków konserwujących – idealny do skóry ze skłonnością do wysuszania lub wyprysku atopowego. Łagodny żel pod prysznic o właściwościach nawilżających, dający kremową pianę i delikatnie myjący całe ciało, bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry. Zawiera kompozycję składników o działaniu zmiękczającym nadając skórze gładkość i elastyczność. Zawarte w produkcie olejki eteryczne wzmacniają efekt myjący i dają piękny zapach podczas użycia pod prysznicem.
Moja opinia:
Zwrócił moją uwagę głównie zapachem, to tym kieruję się na samym początku kupując kosmetyki, jednak to że jest oryginalny nie znaczy że mi się spodobał, przeciwnie, wolałabym pachnieć nieco innymi kwiatami niż doniczkowe pelargonie ;)
- zapach: przyznam, że dość ciekawy i oryginalny, pachnie uwaga! PELARGONIAMI!
- konsystencja: lejąca, lekko żółtawe zabarwienie, lekko się pieni
- wygląd zewnętrzny: drobne, małe opakowanie (próbka), starcza na 3 do 4 myć
- czy go polecam? Nie jest to strzał w 10, jednak to pierwszy Szwedzki produkt, jakiego użyłam dlatego też może i kosmetyki są tam inne, odrębne upodobania co do zapachów itp.
- cena: 45 zł
- ogólna ocena: 3 na 5 pkt
2. LAVERA Sun Sensitive - Lotton mocno nawilżający po opalaniu
Lotion nawilżając opaloną skórę działa odprężająco. Olej z rokitnika
zwyczajnego i nawilżający żel z aloesu pochodzące z upraw ekologicznych
uspokajają i łagodzą podrażnienia. Wartościowe składniki takie jak oliwa
z oliwek, masło shea, olej jojoba z upraw ekologicznych efektywnie
wyrównują nawilżenie skóry.Esencje z róży, lawendy i zielonej herbaty
działają na skórę chłodząco i kojąco.
Moja opinia:
Niestety lipiec nie należał do najbardziej słonecznych miesięcy, dlatego też nie mogłam go przetestować należycie, jednak na razie mogę napisać, krótko jak kosmetyk wygląda od wewnątrz. Dodam tylko, że użyłam go ostatnio na spieczoną skórę, nie było to jednak pierwsze opalanie w tym roku i mimo lekkiego pieczenia, sprawdził się bo później nic nie czułam!
- zapach: niestety nie zbyt przyjemny...
- konsystencja: gęsta, kremowa
- wygląd zewnętrzny: małe, odkręcane opakowanie
- czy go polecam? Zazwyczaj nie używam tego typu produktów, ale dla osoba, która korzysta ze specjalnych kremów po opalaniu powinna być zadowolona
- cena: 53 zł (pełny produkt) strasznie dużoooo
- ogólna ocena: 4 na 5 pkt
3. Lancaster Sun beauty - mleczko do opalania
Jedwabiste mleczko do ciała SPF 15 Idealne dla osób o średniej do
ciemnej karnacji lub do stosowania przy średniej intensywności słońca,
które wymagają średniej ochrony, a jednocześnie chcą uzyskać szybko
świetlistą opaleniznę. Mleczko stanowi ochronę przed promieniami UVA i
UVB, a dzięki nowatorskiej technologii również przed promieniami
podczerwieni. Zawiera wzmocniony kompleks aktywujący proces opalania
Ciało jest nawilżone, opalenizna jest trwalsza, a skóra jest jedwabista w
dotyku.
Moja opinia:
Przyznaję, że nie użyłam go ani razu, bo przy deszczowej pogodzie nie
miałam kiedy... zastosuję go jednak w sierpniu i zobaczymy rezultaty...
- zapach: ładny, typowy dla mleczek do opalania
- konsystencja: gęsta, kremowa
- wygląd zewnętrzny: małe, odkręcane opakowanie (próbka)
- cena: 119 zł (bardzo duuużo)
4. Delia Cosmetics Hair Silk -Naturalny jedwab do włosów
Skutecznie chroni delikatną strukturę włosa przed wysoką temperaturą
wytwarzaną przez suszarki, lokówki, a w szczególności prostownice oraz
ceramiczne żelazka. Nadaje włosom wyjątkową elastyczność, znacznie
ułatwia układanie i modelowanie fryzury. Przeciwdziała rozdwajaniu
końcówek.
Jedwab do włosów zdobył tytuł "Najlepsze dla urody 2009" miesięcznika
"Uroda".
Moja opinia:
Jestem bardzo zachwycona tym produktem, próbowałam kiedyś olejować włosy olejkiem rycynowym ale skończyło się to brakiem czasu i brakiem efektów. Olejek, bez spłukiwania to coś dla mnie, bo nakładam go po każdym myciu, a on sam się wchłania i zostaje na długo. Wsmarowuję go głównie na końcówki ze względu na ich ciężki stan przez suszenie, prostowanie i kręcenie. Efekty zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu bo moje włosy po suszeniu zawsze się puszyły i nie wyglądały zbyt dobrze, dopiero na drugi dzień wyglądały ok. Tym razem nie martwię się o nieciekawy wygląd ponieważ olejek wygładza włosy i nie wytłuszcza ich!
Poniżej możecie zobaczyć jak włosy wyglądają po wysuszeniu 1 zdjęcie i 2 foto z olejkiem na włosach. Produkt szybko się wchłania, działa jak odżywka w sprayu. Jeśli martwicie się o wytłuszczenie to nakładajcie go tylko na końcówki;)
- zapach: bardzo przyjemny, pięknie pachnie !
- konsystencja: lejąca się, typowy olejek
- wygląd zewnętrzny: olejek w sprayu, dzięki pompce możemy wydzielić potrzebną ilość produktu, jednak jest to trochę uciążliwe, kiedy palce są natłuszczone
- czy go polecam? Oczywiście, bardzo polecam ten produkt, Delia nigdy mnie nie zawiodła dlatego też wszystkie produkty ten firmy mnie zachwycają!
- cena: 25 zł
- ogólna ocena: 6 na 5 pkt !!
5. PHENOME zestaw pięciu kremów do pielęgnacji twarzy i ciała
(067) krem intensywnie nawilżający 24 h
Aksamitny krem do codziennej pielęgnacji cery normalnej i wrażliwej. Stanowi doskonały system nawadniający, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb skóry – stopniowo uwalnia substancje nawilżające, pomagając zachować optymalny poziom wilgotności przez 24 godziny. Poprawia kondycję i wygląd skóry, zabezpiecza ją przed procesem starzenia się.
Aksamitny krem do codziennej pielęgnacji cery normalnej i wrażliwej. Stanowi doskonały system nawadniający, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb skóry – stopniowo uwalnia substancje nawilżające, pomagając zachować optymalny poziom wilgotności przez 24 godziny. Poprawia kondycję i wygląd skóry, zabezpiecza ją przed procesem starzenia się.
Moja opinia:
Wstyd się przyznać ale byłam przekonana, że 5 próbek, które dostałam są identyczne, jednak mały numerek na opakowaniu oznaczał jaki produkt jest w środku. Jest to pierwszy minus niestety bo przez to przetestowałam tylko jeden z nich. Ciesze się, że trafiłam akurat na krem intensywnie nawilżający bo skóra po nim jest nieziemsko gładziutka ! Super produkt!
- zapach: zapach bardzo mnie zaciekawił i sama nie wiem jak go określić wydaje mi się, że był to jednak zapach tubki ;p
- konsystencja: kremowa
- wygląd zewnętrzny: drobna próbka w tubce, małe podpisy na opakowaniu niestety nie pomogły w odróżnieniu kremów
- czy go polecam? Oczywiście, bardzo polecam ten produkt. Sprawdził się!
- cena: 129 zł (bardzo wysoka)
- ogólna ocena: 5 na 5 pkt !!







